Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

FOSHAN ORİJİNAL Doku Kağıt Makineleri CO., LTD, Çin'de çok uzun bir üretim geçmişine sahip olan Foshan Şehrinde yer almaktadır. kaliteli üretim üssü.

Kendi üretim fabrikamız, yüksek kaliteli üretim merkezimiz var.Teknik ekibimiz bu sektörde 15 yıldan fazladır.Biz sadece müşteri makineleri sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda müşteri ile birlikte ilerleme kaydedeceğiz.

Müşteri için uygun makineleri sağlıyoruz, müşterinin bu pazarda araştırma yapmasına yardımcı oluyoruz.Her ülkede iyi satış sonrası hizmetleri destekliyoruz.

Doku dönüştürme makineleri, paketleme makineleri, doku jumbo ruloları, bitmiş ürünler ve paketleme malzemeleri satıyoruz. 15 yılı aşkın teknik ekibimiz ve 8 yılı aşkın teknik satış tecrübemiz size en iyi hizmeti sunabileceğinden eminiz!

Tek kullanımlık ürünlere ve makinelere odaklanarak profesyonel, servis sonrası daha hızlı üretim hedefimiz, yüksek kaliteli ürünler tedarik etmek, müşterilere en iyi ve uygun projeyi tasarlamak gelişen gücümüzdür!

Fabrikamızı ziyaret etmek için arkadaşlarımıza ve müşterilerimize sıcak bir şekilde hoş geldiniz.

 

Geçmiş

Biz doku dönüştürme makineleri, paketleme makineleri, doku jumbo rulo, bitmiş ürün ve ambalaj malzemesi satıyoruz. Biz 15 yıldan fazla teknik ekibimiz ve 8 yıldan fazla teknik satış deneyimi size en iyi hizmeti sonra sağlayabilmektedir!

Hizmet

En uygun projeyi tasarlamak, yüksek kaliteli ürünleri üretmek ve onlar için 7 * 15 saat sonra müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşteri taleplerine dayanabiliriz!

Ekibimiz

Şimdi biz makine tasarımı için 3 üst düzey mühendisler ve 8 üst düzey teknisyenler 8 yıldan fazla bir süredir doku makineleri sektöründe çalışmış, onlar makine imalat ve mükemmel servis sonrası tutmak için yardımcı olacaktır!

Contact Us

Mob / Whatsapp / Wechat: + 86-13928299440

E-posta: ronald@fsorginal.com

Tel / Faks: + 86-757-81803949

Mr.Ronald

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Ronald
Tel : +86 13928299440
Faks : 86-757-81803949
Kalan karakter(20/3000)